Biuletyn Informacji Publicznej
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim

.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje i możliwości składania ofert na obsługę i zabepieczenie kąpielska miejskiego w sezonie letnim 2020 r.

Zakres obsługi kąpielska od dnia 13.06.2020 r. do dnia 31.08.2020 r.:

 1. Przygotowanie i konserwacja mola (umocowanie w wyznaczonym miejscu, odmalowanie powierzchni drewnianych, uzupełnienie ubytków drewnianych w konstrukcji mola, wymiana elementów metalowych i drewnianych, wymalowanie oznakowania na pomoście).
 2. Oznakowanie kąpieliska zgodne z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
 3. Zapewnienie niezbędnej obsługi ratowniczej kąpielska, przy czym w godzinach pracy kąpielska na obiekcie musi jednocześnie przebywać minimum dwóch ratowników. 
 4. Zapewnienie wyposażenia kąpieliska w specjalistyczny sprzęt ratownictwa wodnego (wyposażenie według ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych) w tym łodzi motorowej, łodzi wiosłowej i w razie potrzeby innego niezbędnego do prawidłowego zabezpieczenia kąpielska.
 5. Prowadzenie działań prewencyjnych dotyczących bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
 6. Prowadzenie promocji „Międzyrzeckich Jeziorek” i Miasta Międzyrzec Podlaski.
 7. Prowadzenie działalności rekreacyjnej i sportowej oraz wspieranie imprez o charakterze sportowym i rekreacyjnym organizowanych na terenie „Międzyrzeckich Jeziorek”, realizowanych przez Miejski Ośrodek Sporu i Rekreacji, Miasto Międzyrzec Podlaski lub inne jednostki wskazane przez Zleceniodawcę.
 8. Uregulowanie oraz dbanie o estetykę i porządek plaży piaszczystej od ulicy Zahajkowskiej do końca alejki wzdłuż stoku narciarskiego.
 9. Uregulowanie linii brzegowej, dbanie o estetykę i porządek plaży trawiastej usunięcie nadmiernej roślinności wokoło akwenu Międzyrzeckich Jeziorek w otoczeniu kąpieliska.
 10. Oczyszczenie dna kąpieliska jak również otaczającego go akwenu z roślinności i nieczystości, jak również bieżące monitorowanie i dbanie o stan czystości wody.
 11. Ustawienie, w wyznaczonym miejscu, sezonowego kontenera przeznaczonego do magazynowania sprzętu ratowniczego i rekreacyjnego.
 12. Aktualizacja i uzupełnianie informacji na portalu Serwis Kąpieliskowy prowadzonym przez Główny Inspektorat Sanitarny.
 13. Zabezpieczenie konstrukcji mola na zimę, po zakończeniu sezonu kąpielskowego.

 

Oferty w formie elektronicznej lub papierowej należy składać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie MOSiR, ul. Zarówie 86, 21-560 Międzyrzec Podlaski do dnia 20 maja 2020 r.

 

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. środa, 06 maj 2020 10:49 Arkadiusz Myszka
Artykuł został zmieniony. środa, 06 maj 2020 11:19 Arkadiusz Myszka
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 maj 2020 09:12 Arkadiusz Myszka
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 11 maj 2020 09:13 Arkadiusz Myszka
Oficjalna strona Mosir Międzyrzec Podlaski: www.mosir.miedzyrzec.pl
Real time web analytics, Heat map tracking